Kancelaria Podatkowa ADEP

Kancelaria Podatkowa ADEP sp. z o. o. w Bydgoszczy, należy do najstarszych i największych firm działających w województwie kujawsko-pomorskim w sektorze usług finansowo-księgowych. 

Została założona w 1990 roku i od samego początku jej działalność cechuje wzrost i rozwój. Każdego roku powiększa się również grono Klientów współpracujących z naszą firmą, co jest wymiernym wskaźnikiem wysokiej jakości usług księgowych oraz doradztwa oferowanego przez nasze biuro rachunkowe.

Naszym priorytetem jest bowiem chęć zapewnienia Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie i odciążenie Ich z obowiązków nakładanych przez politykę fiskalną państwa. Działania naszego biura rachunkowego skupiają się głównie na obsłudze podatkowo - księgowo - kadrowej oraz na reprezentowaniu Klienta przed urzędami skarbowymi, UKS, ZUS-em, Inspekcją Pracy, Urzędem Statystycznym, PFRON-em, NSA oraz szeregiem innych instytucji, z którymi działalność gospodarcza styka wielokrotnie polskiego przedsiębiorcę. 

Z wymiernymi sukcesami realizujemy również z naszymi Klientami projekty w zakresie dotacji i doradztwa europejskiego, składając wnioski o dotacje przede wszystkim w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych takich jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka,

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne.

Podjęcie współpracy z naszą firmą eliminuje ryzyko popełnienia błędu poprzez złą interpretację przepisów podatkowych lub błędy rachunkowe, gdyż Kancelaria przejmuje pełną odpowiedzialność za okres współpracy, posiadając przy tym stosowne dla tego typu działalności ubezpieczenia.

ADEP to grono kilkunastu zaufanych pracowników stanowiących trzon naszej kadry. Dobra atmosfera współpracy wypracowana przez nasze biuro podczas wieloletnich kontaktów z urzędami skarbowymi i ZUS-em pozwala szybko rozwiązać większość problemów wynikających z prowadzonych przez naszych Klientów działalności. 

Jeśli starają się Państwo o dotacje unijne, chętnie doradzimy Państwu i udzielimy maksymalnego wsparcia przy opracowywaniu, składaniu wniosku o dotację oraz w procesie ich rozliczania. W tym zakresie zapewniamy kompleksową obsługę.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszymi doradcami w celu bliższego przedstawienia propozycji współpracy. 

 


ADEP w liczbach:

PONAD
30
lat doświadczenia
PONAD
400
zadowolonych klientów
PONAD
20
milionów złotych uzyskanych dotacji

Współpracujemy z: