Dotacje unijne

 

Wieloletnie doświadczenie poparte referencjami naszych Klientów, dla których pozyskaliśmy łącznie kilkadziesiąt milionów złotych z Funduszy Unijnych stawia nas w czołówce tego typu firm w regionie. Specjalizujemy się w „twardych” projektach inwestycyjnych dla przedsiębiorców z sektora MŚP, zwłaszcza realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, programach Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

Jak wygląda współpraca:

1. Określamy potrzeby

Chcemy poznać potrzeby naszych Klientów, aby wybrać dla nich najlepsze rozwiązanie. Podczas pierwszego kontaktu określamy i wspólnie analizujemy realność uzyskania dofinansowania dla danego pomysłu.

2. Podpisujemy umowę

Po uzyskaniu potrzebnych informacji przedstawimy wstępną ofertę cenową i jeżeli Klient jest zdecydowany określamy szczegóły współpracy.

3. Pilotowanie całego procesu przygotowania wniosku

Na tym etapie pilotujemy cały proces przygotowania wniosku i jego oceny we właściwej instytucji.

4. Opieka przy rozliczaniu projektu

Tu zapewniamy kompleksową opiekę przy rozliczaniu projektu dotychczasowym jak i nowym Klientom. Zapewniamy całościowy nadzór merytoryczny nad przygotowaniem wniosków o płatności aż do końca procesu rozliczenia wniosku.

5. Zadowolony Klient

Po rozliczeniu dofinansowania pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem poprzez telefon i mail, często wracając do współpracy przy realizacji kolejnych projektów unijnych.ADEP w liczbach:

PONAD
30
lat doświadczenia
PONAD
400
zadowolonych klientów
PONAD
20
milionów złotych uzyskanych dotacji

Współpracujemy z: